Domov > Produkty > Induktory, cievky, tlmivky > Pevné induktory > 103R-181JS
103R-181JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť 103R-181JS s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu 103R-181JS
Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
(v amerických dolároch)
2000 pcs
Product parameter
Číslo dielu 103R-181JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 18802 pcs Dátový hárok 103(R) Series
kategórie Induktory, cievky, tlmivky typ -
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení -
Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) tienenie Unshielded
séria 103R hodnotenie -
Q @ Freq 25 @ 25MHz obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead Ostatné mená 103R-181JS TR 2000
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25MHz indukčnosť 180nH
Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 550MHz
Detailný popis 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC odpor (DCR) 200 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 695mA Aktuálny - Sýtosť -