Domov > Produkty > Induktory, cievky, tlmivky > Pevné induktory > FP2207R1-R230-R
FP2207R1-R230-R
FP2207R1-R230-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť FP2207R1-R230-R s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu FP2207R1-R230-R
Výrobca Bussmann (Eaton)
popis IND FLAT PAC, 230NH, 91A,2 PADS,
(v amerických dolároch)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Číslo dielu FP2207R1-R230-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis IND FLAT PAC, 230NH, 91A,2 PADS, Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42738 pcs Dátový hárok FP2207R Series Datasheet
kategórie Induktory, cievky, tlmivky typ -
tolerancia ±10% Balík dodávateľov zariadení -
tienenie Shielded séria FP2207
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4789-2
FP2207R1-R230-R-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1MHz
indukčnosť 230nH Výška - sedenie (Max) 0.285" (7.25mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Vlastnosti -
Detailný popis 230nH Shielded Inductor 50A 470 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 470 mOhm
Aktuálne hodnotenie 50A Aktuálny - Sýtosť 72A