Domov > Produkty > kondenzátory > Keramické kondenzátory > CDR32BP151BFURAJ
CDR32BP151BFURAJ
CDR32BP151BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť CDR32BP151BFURAJ s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu CDR32BP151BFURAJ
Výrobca Electro-Films (EFI) / Vishay
popis CAP CER 150PF 100V BP 1206
(v amerických dolároch)
Get a quote
Product parameter
Číslo dielu CDR32BP151BFURAJ Výrobca Electro-Films (EFI) / Vishay
popis CAP CER 150PF 100V BP 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4377 pcs Dátový hárok CDR Series (MIL-PRF-55681)
kategórie kondenzátory Napätie - hodnotené 100V
tolerancia ±1% Hrúbka (Max) 0.051" (1.30mm)
Teplotný koeficient BP Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria Military, MIL-PRF-55681, CDR32 hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1206 (3216 Metric)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť R (0.01%) Detailný popis 150pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
kapacitné 150pF aplikácia General Purpose