Domov > Produkty > rezistory > Rezistory dier > MJ4641FE-R52
MJ4641FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť MJ4641FE-R52 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu MJ4641FE-R52
Výrobca Ohmite
popis RES 4.64K OHM 1/8W 1% AXIAL
(v amerických dolároch)
50000 pcs
Product parameter
Číslo dielu MJ4641FE-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 4.64K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2973544 pcs Dátový hárok Metal Devil Series
kategórie rezistory tolerancia ±1%
Teplotný koeficient ±50ppm/°C Balík dodávateľov zariadení Axial
Veľkosť / rozmer 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) séria Metal Devil® MJ
odpor 4.64 kOhms Výkon (watty) 0.125W, 1/8W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená MJ4641FER52 Prevádzková teplota -
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 4.64 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film