Domov > Produkty > Motory, solenoidy, dosky vodičov / moduly > Krokové motory > 42M048C2U-R21
42M048C2U-R21
42M048C2U-R21
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť 42M048C2U-R21 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu 42M048C2U-R21
Výrobca Portescap
popis STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 12V
(v amerických dolároch)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Číslo dielu 42M048C2U-R21 Výrobca Portescap
popis STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
kategórie Motory, solenoidy, dosky vodičov / moduly závažia 0.688 lb (312.07g)
Napätie - hodnotené 12VDC typ Permanent Magnet Gear Motor
Krútiaci moment - držanie (oz-in / mNm) 9.4 / 66.2 Stýl ukončenia Wire Leads
Kroky na revolúciu 480 Stupňový uhol 0.75°
Veľkosť / rozmer Round - 1.650" Dia (42.00mm) séria 42M-R
Rotácia zotrvačnosti 12.5gcm² Ostatné mená 403-1029
42M048C2UR21
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Priestor pre montážne otvory 1.880" (47.63mm)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Dĺžka - hriadeľ a ložisko 0.469" (11.92mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Round Shaft
Priemer - hriadeľ 0.093" (2.36mm) Detailný popis Unipolar Stepper Motor 230mA 12VDC
Aktuálne hodnotenie 230mA Typ cievky Unipolar
Odolnosť cievky 52.4 Ohms schválenie -