Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Tranzistory - FET, MOSFET - Pole > STC6NF30V
STC6NF30V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť STC6NF30V s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu STC6NF30V
Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET 2N-CH 30V 6A 8-TSSOP
(v amerických dolároch)
1 pcs
Product parameter
Číslo dielu STC6NF30V Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET 2N-CH 30V 6A 8-TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50469 pcs Dátový hárok STC6NF30V
kategórie Diskrétne polovodičové produkty Vgs (th) (Max) @ Id 600mV @ 250µA
Balík dodávateľov zariadení 8-TSSOP séria STripFET™ II
Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 3A, 4.5V Výkon - Max 1.5W
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ostatné mená 497-3152-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 9nC @ 2.5V Typ FET 2 N-Channel (Dual)
Funkcia FET Logic Level Gate Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 30V
Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 6A 1.5W Surface Mount 8-TSSOP Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 6A