STD10NF30
STD10NF30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť STD10NF30 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu STD10NF30
Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CHANNEL 300V 10A DPAK
(v amerických dolároch)
2500 pcs
Product parameter
Číslo dielu STD10NF30 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CHANNEL 300V 10A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93077 pcs Dátový hárok STD10NF30
kategórie Diskrétne polovodičové produkty Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V technológie MOSFET (Metal Oxide)
Balík dodávateľov zariadení DPAK séria Automotive, AEC-Q101, MESH OVERLAY™, MESH OVERLAY™
Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 330 mOhm @ 5A, 10V Zníženie výkonu (Max) 103W (Tc)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 780pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 300V
Detailný popis N-Channel 300V 10A (Tc) 103W (Tc) Surface Mount DPAK Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 10A (Tc)