Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Tranzistory - FETs, MOSFETs - Single > STD8NF25
STD8NF25
STD8NF25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť STD8NF25 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu STD8NF25
Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 250V 8A DPAK
(v amerických dolároch)
2500 pcs
Product parameter
Číslo dielu STD8NF25 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 250V 8A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 98259 pcs Dátový hárok STD8NF25
kategórie Diskrétne polovodičové produkty Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V technológie MOSFET (Metal Oxide)
Balík dodávateľov zariadení DPAK séria STripFET™ II
Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 8A, 10V Zníženie výkonu (Max) 72W (Tc)
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ostatné mená 497-13090-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 500pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 250V Detailný popis N-Channel 250V 8A (Tc) 72W (Tc) Surface Mount DPAK
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 8A (Tc)