STP16NF06
STP16NF06
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť STP16NF06 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu STP16NF06
Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 60V 16A TO-220
(v amerických dolároch)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Číslo dielu STP16NF06 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 60V 16A TO-220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 139364 pcs Dátový hárok STP16NF06(FP)
kategórie Diskrétne polovodičové produkty Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V technológie MOSFET (Metal Oxide)
Balík dodávateľov zariadení TO-220AB séria STripFET™ II
Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 8A, 10V Zníženie výkonu (Max) 45W (Tc)
obal Tube Balík / puzdro TO-220-3
Ostatné mená 497-2766-5 Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 38 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 60V
Detailný popis N-Channel 60V 16A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220AB Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 16A (Tc)