Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Diódy - usmerňovače - jednoduché > STPS1L40MF
STPS1L40MF
STPS1L40MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť STPS1L40MF s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu STPS1L40MF
Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT
(v amerických dolároch)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Číslo dielu STPS1L40MF Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 312460 pcs Dátový hárok STPS1L40 Datasheet
kategórie Diskrétne polovodičové produkty Napätie - maximálny spád (Max) Schottky
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1A Napätie - porucha STmite Flat
séria - Stav RoHS Digi-Reel®
Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Odpor @ Ak, F -
polarizácia DO-222AA Ostatné mená 497-12287-6
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu STPS1L40MF
Rozšírený popis Diode Schottky 40V 1A Surface Mount STmite Flat Konfigurácia diódy 35µA @ 40V
popis DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITEFLAT Prúd - reverzné únik @ Vr 500mV @ 1A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 40V Kapacita @ Vr, F 150°C (Max)