Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Diódy - usmerňovače - jednoduché > STPS5L40RL
STPS5L40RL
STPS5L40RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť STPS5L40RL s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu STPS5L40RL
Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
(v amerických dolároch)
1900 pcs3800 pcs5700 pcs13300 pcs
Product parameter
Číslo dielu STPS5L40RL Výrobca STMicroelectronics
popis DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 234946 pcs Dátový hárok STPS5L40
kategórie Diskrétne polovodičové produkty Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 500mV @ 5A
Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Balík dodávateľov zariadení DO-201AD
rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io) séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro DO-201AD, Axial
Ostatné mená 497-6588-2
STPS5L40RL-ND
Prevádzková teplota - prepojenie 150°C (Max)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Schottky Detailný popis Diode Schottky 40V 5A Through Hole DO-201AD
Prúd - reverzné únik @ Vr 200µA @ 40V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 5A