STW150NF55
STW150NF55
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť STW150NF55 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu STW150NF55
Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 55V 120A TO-247
(v amerických dolároch)
600 pcs
Product parameter
Číslo dielu STW150NF55 Výrobca STMicroelectronics
popis MOSFET N-CH 55V 120A TO-247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26992 pcs Dátový hárok STx150NF55
kategórie Diskrétne polovodičové produkty Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V technológie MOSFET (Metal Oxide)
Balík dodávateľov zariadení TO-247-3 séria STripFET™ II
Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 60A, 10V Zníženie výkonu (Max) 300W (Tc)
obal Tube Balík / puzdro TO-247-3
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4400pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 190nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 55V
Detailný popis N-Channel 55V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247-3 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 120A (Tc)