VIPER100A-E
VIPER100A-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť VIPER100A-E s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu VIPER100A-E
Výrobca STMicroelectronics
popis IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
(v amerických dolároch)
Get a quote
Product parameter
Číslo dielu VIPER100A-E Výrobca STMicroelectronics
popis IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5440 pcs Dátový hárok VIPER100A(SP)-E
kategórie Integrované obvody (IO) Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V
Napätie - štart 11V Napätie - porucha 700V
topológia Flyback Balík dodávateľov zariadení 5-PENTAWATT
séria VIPER™ Výkon (watty) 100W
obal Tube Balík / puzdro Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads)
Izolácia výstupu Isolated Ostatné mená 497-4687-5
VIPER100AE
Prevádzková teplota - Typ montáže Surface Mount
Interný prepínač Yes Frekvencia - prepínanie Up to 200kHz
Ochrana proti poruchám Current Limiting, Over Temperature Pracovný cyklus -
Detailný popis Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT Ovládacie funkcie EN, Frequency Control, Soft Start