Domov > Produkty > Kryštály, oscilátory, rezonátory > Programovateľné oscilátory > SIT9005AIR2H-28DP
SIT9005AIR2H-28DP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť SIT9005AIR2H-28DP s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu SIT9005AIR2H-28DP
Výrobca SiTime
popis OSC MEMS
(v amerických dolároch)
1 pcs
Product parameter
Číslo dielu SIT9005AIR2H-28DP Výrobca SiTime
popis OSC MEMS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15059 pcs Dátový hárok SiT9005
kategórie Kryštály, oscilátory, rezonátory Napätie - Napájanie 2.8V
typ SSXO Šírka pásma šírenia spektra ±2.06%, Center Spread
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) séria SIT9005
hodnotenie - Programovateľný typ Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Balík / puzdro 4-SMD, No Lead Výkon LVCMOS
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
výška 0.030" (0.76mm) funkcie -
Frekvenčná stabilita (spolu) - Frekvenčná stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Detailný popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead Prúd - Napájanie (Max) 6.5mA
Základný rezonátor MEMS Dostupný frekvenčný rozsah 1MHz ~ 141MHz