Domov > Produkty > rezistory > Rezistory dier > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť RNMF14FTD412R s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu RNMF14FTD412R
Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(v amerických dolároch)
5000 pcs
Product parameter
Číslo dielu RNMF14FTD412R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3131326 pcs Dátový hárok Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
kategórie rezistory tolerancia ±1%
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Balík dodávateľov zariadení Axial
Veľkosť / rozmer 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) séria RNMF
odpor 412 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND