Domov > Produkty > rezistory > Rezistory dier > RSF3JB150K
RSF3JB150K
RSF3JB150K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť RSF3JB150K s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu RSF3JB150K
Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150K OHM 3W 5% AXIAL
(v amerických dolároch)
1000 pcs
Product parameter
Číslo dielu RSF3JB150K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 150K OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 438736 pcs Dátový hárok Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
kategórie rezistory tolerancia ±5%
Teplotný koeficient ±200ppm/°C Balík dodávateľov zariadení Axial
Veľkosť / rozmer 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) séria RSF
odpor 150 kOhms Výkon (watty) 3W
obal Bulk Balík / puzdro Axial
Ostatné mená RS 3 150K 5% A
RS 3 150K 5% A-ND
RS3150K5%A
RS3150K5%A-ND
RS3150KJA
RS3150KJA-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 150 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film