Domov > Produkty > rezistory > Rezistory dier > RSMF3JB220R
RSMF3JB220R
RSMF3JB220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť RSMF3JB220R s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu RSMF3JB220R
Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 220 OHM 3W 5% AXIAL
(v amerických dolároch)
1000 pcs
Product parameter
Číslo dielu RSMF3JB220R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 220 OHM 3W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 879975 pcs Dátový hárok Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
kategórie rezistory tolerancia ±5%
Teplotný koeficient ±200ppm/°C Balík dodávateľov zariadení Axial
Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) séria RSMF
odpor 220 Ohms Výkon (watty) 3W
obal Bulk Balík / puzdro Axial
Ostatné mená RSM 3 220 5% A