Domov > Produkty > rezistory > Rezistory dier > VM3JB1R00
VM3JB1R00
VM3JB1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť VM3JB1R00 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu VM3JB1R00
Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1 OHM 3W 5% RADIAL
(v amerických dolároch)
1500 pcs
Product parameter
Číslo dielu VM3JB1R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1 OHM 3W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 503475 pcs Dátový hárok Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
kategórie rezistory tolerancia ±5%
Teplotný koeficient ±300ppm/°C Balík dodávateľov zariadení -
Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) séria VM
odpor 1 Ohms Výkon (watty) 3W
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.024" (26.00mm)
Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound zloženie Wirewound