Domov > Produkty > rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RL7520WS-R22-F
RL7520WS-R22-F
RL7520WS-R22-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť RL7520WS-R22-F s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu RL7520WS-R22-F
Výrobca Susumu
popis RES 0.22 OHM 2W 3008 WIDE
(v amerických dolároch)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
Číslo dielu RL7520WS-R22-F Výrobca Susumu
popis RES 0.22 OHM 2W 3008 WIDE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 327883 pcs Dátový hárok Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
kategórie rezistory tolerancia ±1%
Teplotný koeficient 0/ +200ppm/°C Balík dodávateľov zariadení 0830
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm) séria RL
odpor 220 mOhms Výkon (watty) 2W