Domov > Produkty > Zdroje napájania - Externé / Interné (Off-Board) > Konvertory AC DC > VCS50US24
VCS50US24
VCS50US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky sú určené len na referenciu.
Pozri špecifikácie produktu pre podrobnosti produktu.
Kúpiť VCS50US24 s dôverou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požiadajte o cenovú ponuku
Číslo dielu VCS50US24
Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 50W
(v amerických dolároch)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Číslo dielu VCS50US24 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6737 pcs Dátový hárok VCS Series, 50-100 W Datasheet
kategórie Zdroje napájania - Externé / Interné (Off-Board) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.35" L x 3.07" W x 1.38" H (110.5mm x 78.0mm x 35.0mm) séria VCS
Výkon (watty) 50W Ostatné mená 1470-2285
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny požadovaný náklad No Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
efektívnosť 88% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 2.1A schválenie CB